Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Maniów Mały – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

416 000 zł11 892 m² 34,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1,19 ha Maniów Mały | prąd | blisko zbiornika Mietkowskiego Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Maniów Mały, w gminie Gmina Mietków, powiat powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Wierzbna

Wierzbna(Maniów Mały + 12 km)

203 580 zł1 044 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wierzbnej Działka o powierzchni ok.10 arów. Działka oddalona od drogi głównej, położona w malowniczym i spokojnym miejscu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jaźwina

Jaźwina(Maniów Mały + 18 km)

479 990 zł6 100 m² 78,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100 m , położona przy głównej drodze w Jaźwinie, w gminie Łagiewniki. Znajduje się w pierwszej linii zabudowy, co zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Świdnica

Świdnica(Maniów Mały + 17 km)

800 000 zł3 600 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 36 arowa działka, zlokalizowana w okolicach Zalewu! Działka o powierzchni 3600 m2. Zgodnie ze wstępną opinią, działka przeznaczona na zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Strzegom

Strzegom(Maniów Mały + 22 km)

220 000 zł1 360 m² 161,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka O pow. 1360 M2 koło strzegomia. Bliska odległość do świdnicy, świebodzic, strzegomia Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jeleniogórska

Strzegom(Maniów Mały + 22 km)

300 000 zł2 339 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niebanalną działkę - tereny kolejowe - idealna pod inwestycję. Działka o imponującej powierzchni 2339m, z nieaktywnymi torami kolejowymi. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa, ul. Gliniana

Zachowice(Maniów Mały + 11 km)

273 000 zł4 800 m² 56,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję, pod budowę, super lokalizacja, gmina Kąty Wrocławskie - Zachowice. - powierzchnia: 4800 mkw - kształt regularnego prostokąta o wymiarach 54 m x 90 x - uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Mikoszowa

Mikoszowa(Maniów Mały + 15 km)

228 285 zł1 691 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa blisko lasu w Mikoszowej niedaleko Żarowa. Lokalizacja: miejscowość Mikoszowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mirosławice

Mirosławice(Maniów Mały + 10 km)

1 190 000 zł8 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane 112/1 i 112/2 - Mirosławice, gm. Sobótka Lokalizacja: mirosławice, gmina Sobótka, powiat wrocławski Powierzchnia łączna: 8 500 m (0,85 ha) Numery działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilków Średzki

Wilków Średzki(Maniów Mały + 14 km)

280 000 zł9 500 m² 29,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka rolna 0,95h/ Wilków średzki/dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Gałów(Maniów Mały + 22 km)

220 250 zł881 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w spokojnym Gałowie pod Wrocławiem! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 881 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Maniów Mały

Maniów Mały,dolnośląskie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Mam do sprzedania dzialke rolna o powierzchni 3ha. Jest polozona nad Zalewem Mietkowskim przy Osiedlu Riviera. Bardzo blisko media prad i woda. Dobry dojazd do działki. Bardzo ladna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij